Menu Zamknij
mistral-logo
klimatyzatory-scienne-inverter-2017-mistral

Urządzenia Mistral są dostępne na polskim rynku od ponad dekady i cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem. Idealnie wpisują się w oczekiwania użytkowników dzięki skutecznemu połączeniu bardzo atrakcyjnych cen oraz zaawansowanych technologii.
W roku 2017 marka przeszła głęboką przemianę.
Poza odświeżeniem logotypu oferta została poszerzona o kilkanaście nowoczesnych jednostek wyróżniających się m.in.: wysoką energooszczędnością, cichą pracą, prostym montażem, minimalną konserwacją i rozbudowanymi funkcjami dodatkowymi.

Montaż w konfiguracji MONO i MULTI:
do jednostki zewnętrznej można podłączyć nawet do 5 jednostek wewnętrznych, rozbudowane układy mogą więc bazować na jednym agregacie.

Bardzo niskie zużycie energii:
dobre parametry wskaźników SEER i SCOP kwalifikują urządzenia do kategorii A+ przy grzaniu i A++ przy chłodzeniu; dodatkowo w trybie czuwania jednostki pobierają jedynie 1 W.

Bogate opcje sterowania:
klimatyzatory mogą być zdalnie sterowane za pomocą dołączonego do zestawu pilota, sterowników przewodowych i Wi-Fi; dostępne są również rozwiązania pozwalające na jednoczesną kontrolę wielu urządzeń.

Filtry o podniesionej gęstości:
siatka filtracyjna ze zmniejszonymi oczkami podnosi skuteczność nawet o 80% w porównaniu do klasycznych filtrów dostępnych na rynku.

Praca w niskich temperaturach:
zestaw do pracy przy niskich temperaturach pozwala na pracę urządzenia z pełną wydajnością nawet przy temperaturze zewnętrznej wynoszącej do -15°C.

5 prędkości wentylatora jednostki zewnętrznej:
inwerterowy silnik jednostki zewnętrznej może pracować przy 5 prędkościach obrotów, umożliwia to minimalizację zużycia energii i znaczne ograniczenie hałasu.

Inteligentna modulacja pracy:
wentylator jednostki wewnętrznej może pracować z 12 różnymi prędkościami, co pozwala zmaksymalizować komfort użytkowników pomieszczeń.

Praca w trybie EKO:
urządzenie włącza się co 8 godzin obniżając zużycie energii w porównaniu do trybu ciągłego nawet o 60%.

Detekcja wycieku czynnika:
w przypadku wykrycia nieszczelności urządzenie się zatrzyma, a na wyświetlaczu pojawi się komunikat błędu.

Call Now ButtonZadzwoń teraz!